Encara no coneixes la nostra programació?

Dilluns


08:00

La Vila del Pingüí

Ona Mediterrània

10:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

14:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

18:00

Repartint minuts

amb Artur Àvila

19:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

20:00

Lletra petita

amb Lurdes Quintero

Aquest programa s'emet quinzenalment al primer i tercer dilluns de cada mes

20:00

Del camp a la taula

Ràdio Aktiva de la Vall d’Albaida i l’Alcoià

Aquest programa s'emet quinzenalment al segon i quart dilluns de cada mes

21:00

Pa amb beat i sucre

amb Sarai Martínez

22:00

Cinestèsia

Ràdio Godella

Dimarts


08:00

La Vila del Pingüí

Ona Mediterrània

10:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

14:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

19:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

20:00

Carregada de romanços

amb Cristina Miró

20:30

Va com va, va de llibres!

amb Agnès Toda

21:00

La represa

Ràdio Godella

22:00

Xerrem d'arreu

Sants 3 Ràdio

Dimecres


08:00

La Vila del Pingüí

Ona Mediterrània

10:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

14:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

18:00

L'Àgora de Can Alcover

Ona Mediterrània

19:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

20:00

Assentiré de grat

amb Jordi Martí

21:00

Mar de Muses

Ràdio Burjassot

22:00

Els viatges de Carlos Carlos

Dijous


08:00

La Vila del Pingüí

Ona Mediterrània

10:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

14:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

17:30

En construcció

Ràdio Klara

19:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

20:00

Cientrífic

amb Marc Mestre

21:00

Reacciona

Tarragona Ràdio

22:00

Massa Carabassa

Ràdio Sant Vicent

Divendres


08:00

La Vila del Pingüí

Ona Mediterrània

10:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

14:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

17:00

Colp a colp

Pilotaveu.com

17:30

KaleBarraka

Ràdio Godella

19:00

Dia Sonor

amb Marta Curull i Albert Salas

19:30

El quiosc

amb Clara Barbal

20:00

Posem-nos sèries

amb Clàudia Climent

21:00

Arrels musicals

amb Jordi Martin

Aquest programa s'emet quinzenalment al primer i tercer dilluns de cada mes

22:00

La plaça dels futurs

Ràdio Terrassa

Dissabte


17:00

De més enllà

Ràdio Cornellà del Llobregat

19:00

Cops i flames

La Nova Ràdio de Reus

20:00

Pim pam pum

Ràdio Trama de Sabadell

21:30

Fil musical

amb Jordina Arnau