Encara no coneixes la nostra programació?

Dilluns


08:00

La Vila del Pingüí

Ona Mediterrània

18:30

Economia Crítica, DOQ Taifa

Seminari Taifa

20:00

Del camp a la taula

Ràdio Aktiva de la Vall d’Albaida i l’Alcoià

21:00

A vegades ens en sortim

amb David Valls

22:00

Cinestèsia

Ràdio Sol d’Albal

Dimarts


08:00

La Vila del Pingüí

Ona Mediterrània

12:00

Dia Sonor

amb Marta Curull

14:00

Dia Sonor

amb Marta Curull

17:00

Ràdio Escola

Escola Valenciana

18:00

Xoc d'estics

amb Artur Àvila

19:00

Dia Sonor

amb Marta Curull

20:00

Terra Llibre

amb Txell Granados

20:30

Va com va, va de llibres!

amb Agnès Toda

21:00

La veu borda

amb Vicent Canet

22:00

Sense sobretaula no hi ha revolució

amb David Palau

Aquest programa s'emet quinzenalment

23:00

Xerrem d'arreu

Sants 3 Ràdio

Dimecres


08:00

La Vila del Pingüí

Ona Mediterrània

12:00

Dia Sonor

amb Marta Curull

14:00

Dia Sonor

amb Marta Curull

18:00

L'Àgora de Can Alcover

Ona Mediterrània

19:00

Dia Sonor

amb Marta Curull

20:00

Assentiré de grat

amb Jordi Martí

21:00

Sinapsis

Xantal Lobera i Ma. José Buj

Aquest programa s'emet quinzenalment

22:00

Mar de Muses

Ràdio Godella

Dijous


08:00

La Vila del Pingüí

Ona Mediterrània

12:00

Dia Sonor

amb Marta Curull

14:00

Dia Sonor

amb Marta Curull

17:30

En construcció

Ràdio Klara

19:00

Dia Sonor

amb Marta Curull

20:00

L'esbarzer

amb Joan Pons

Aquest programa s'emet quinzenalment

20:00

No érem gent de pau

amb Martí Vallvé

Aquest programa s'emet quinzenalment

20:30

Dona'm esport

amb Sandra Carmona i Jordina Salvat

Aquest programa s'emet quinzenalment

21:30

Cientrífic

amb Marc Mestre

22:00

Psiconàutilus

amb Artur Sardà

23:00

Reacciona

Ràdio Tarragona

Divendres


08:00

La Vila del Pingüí

Ona Mediterrània

12:00

Dia Sonor

amb Marta Curull

14:00

Dia Sonor

amb Marta Curull

16:30

Joc del poble

Ràdio Godella i Pilotaveu

17:30

KaleBarraka

Ràdio Godella

19:00

Dia Sonor

amb Marta Curull

20:00

Ecos de la terra

amb Maria Petit, Aina Sancho, Carmen Griffiths i Paula Llaurador

20:30

Cinestèsia Express

amb Pablo Plaza Ibáñez i Lluís A. Campello Nogueroles

21:00

Arrels musicals

amb Carlota Vendrell

Aquest programa s'emet quinzenalment

21:00

Ciclorama

amb David Figueres i Antoni Veciana

Aquest programa s'emet quinzenalment

22:00

Pa amb beat i sucre

amb Sarai Martínez

23:00

La plaça dels futurs

Ràdio Terrassa

Dissabte


17:00

De més enllà

Ràdio Cornellà del Llobregat

19:00

Cops i flames

La Nova Ràdio de Reus

20:00

Pim pam pum

Ràdio Trama de Sabadell

21:00

Fil musical

Ràdio Terra